فضاها و امکانات

دبستان در فضای تقریبی 1200 متر مربع در دو طبقه و هر طبقه حدود 300 متر زیر بنا و حیاط 850متری که با پوشش چمن مصنوعی خارجی پوشیده شده است . که چمن فوق الذکر هم در امنیت جسمی دانش آموزان و هم در اجرای هر چه پر بارتر شدن ساعات ورزش کمک شایانی نموده است.


سالن غذاخوری: در مساحتی حدود 100 متر مربع و با امکانات آسایشی همچون میزهای غذاخوری استاندارد دانش آموزی، تهویه مناسب و ورودی خروجی استاندارد


سالن اجتماعات : مجهز به صندلی ،تهویه و ویدئوپرژکتور جهت نمایش می باشد .

سالن سایت : مجهز به 20 دستگاه سیستم کامپیوتری که بصورت شبکه می باشد و بوسیله ی سرور از طرف آموزگار کنترل می شود . ضمنا تمامی سیستم ها بصورت وایرلس به اینترنت متصل هستند .از این سالن جهت آموزش زبان انگلیسی که بصورت گفتاری(درک مطلب) استو با استفاده از سخت افزارهای مخصوص استفاده می شود ،همچنین از این سالن جهت آموزش کامپیوتر و روان خوانی قرآن کریم استفاده های فراوانی می شود.


کتابخانه: در حدود 900 عنوان کتاب با عناوین گوناگون در خور سن و پایه های مختلف در کتابخانه موجود می باشد . در ضمن کتابخانه دیجیتالی در سال تحصیلی 90-91 راه اندازی می شود .

کلاس ها: در متراژی استاندارد با نور بسیار عالی و تهویه مناسب ( کولر مجزا و شوفاژ مرکزی) و میز و صندلی های تک نفره با امکانات مدرن مدارس هوشمند که تمامی دروس بصورت نرم افزاری و سمعی بصری ارایه می گردد.تمامی کلاس ها مجهز به تخته دیجیتالی - ویدئو پرژکتور -لب تاپ و سخت افزاز هوشمند سازی محیط وایت برد ( ebeam) می باشند .


امکانات ورزشی: دانش آموزان علاوه بر فوتبال روی چمن از وسایل ورزشی همچون: بسکتبال ، والیبال ، استخر و ژیمناستیک سالنی که کلیه وسایل آن بصورت پیشرفته در دبستان موجود می باشد.

آزمایشگاه : کلیه ی آزمایشات درسی دانش آموزان به دو صورت آزمایشگاه فیزیکی و آزمایشگاه مجازی انجام می شود . در بخش آزمایشگاه فیزیکی ، باحضور در آزمایشگاه در ساعات معین و آزمایشگاه مجازی با استفاده از نرم افزارهای مخصوص و امکانات مخصوص که در هر کلاس بصورت جداگانه تعبیه شده است در هنگام تدریس بخش مربوطه اجرا می گردد.